Taśma z nadrukiem "Caution Heavy Package" 50mm x66m Avon AVN9816340K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
50mm x66M CAUTION HEAVY PACKAGE TAPE Avon AVN9816340K
Avon AVN-981-6340K
AVN9816340K
50mmx66M CAUTION HEAVY PACKAGE TAPE Avon
AVN-981-6340K
SM.CK016,12,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Winylowe samoprzylepne taśmy o cichym działaniu z czytelnymi nadrukami. Nadruki zawierają instrukcje manipulowania oraz informacje kontroli jakości w celu ostrzeżenia przewoźników i zapewnienia, że przesyłki będą odpowiednio delikatnie traktowane, aby bezpiecznie dostarczyć delikatne towary lub płyny. Wyraźne czerwone nadruki na białym tle. Może być nakładana za pomocą pistoletu lub dyspensera stołowego.
Rozmiar: wszystkie 50 mm x 66 m.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140327764 |
| Message | Caution Heavy Package |
| Supplier Part No. | 9816340K |
| UNSPSC Code | 41122702 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 66 m metre |
| Materiał | Vinyl |
| Message | Caution Heavy Package |
| Szerokość | 50mm |
| Main Colour | White |
| Text Colour | Czerwony |