Taśmy z poliestru 12mm x0,6mm x2500m Avon AVN8370480K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśmy z poliestru 12mm x0,6mm x2500m Avon AVN8370480K
Avon AVN-837-0480K
AVN8370480K
12mmx0.60x2500M GREEN EXTRUDED POLY. STRAPPING Avon
AVN-837-0480K
SM.CK016,466,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Mała szorstkość tasmy pozwala na bardzo dobre trzymanie, zacisk, podczas gdy łatwe poluzowanie i oderwanie pozwala na efektywny process pakowania w maszynach
ręcznych i automatycznych.
Wytrzymałość:
300kg -0480K
350kg -0490K
450kg -0500K
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 44102300 |
| Producent | Avon |
| Supplier Part No. | 8370480K |
| EAN13 Barcode | 5036140325180 |
| Długość | 2500 m |
| Grubość | 0.60 mm |
| Szerokość | 12mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Breaking Strain | 270kg |
| Kolor | Green |
| Materiał | Polyester |
| Długość całkowita | 2500 m metre mm |
| Szerokość całk. | 12mm |