Teleskopowa biegunowa obcinarka i piła do gałęzi Rutland RTL5222120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RATCHET TREE LOPPER & TELESCOPIC POLE SAW Rutland RTL5222120K
Rutland RTL-522-2120K
RTL5222120K
RATCHET TREE LOPPER & TELESCOPIC POLE SAW Rutland
RTL-522-2120K
Teleskopowa rękojeść o długości 2.4mtr. Posiada tnące urządzenie zapadkowe. Piła biegunowa może być używana niezależnie lub przywiązana do pracy razem z obcinarką.
Maks. grubość obcinania: 35mm (13/8”). Wymiary ostrza piły: 25 x 350mm (1” x 14”).
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Rutland |
| EAN13 Barcode | 5036140074163 |
| eCl@ss Code | 21040302 |
| Długość całkowita | 2.4 m |
| Supplier Part No. | RTL-522-2120K |
| UNSPSC Code | 27112007 |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 350 mm |
| Długość całkowita | 2.4m |
| Model, kod produktu | |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Plastic Stal |
| Maximum Cutting Capacity | 35 mm |
| Cutting Action | |
| Blade Finish/Coating |
SM.CK016,137,1ZLNE
Narzędzia Cromwell