Torba kieszeniowa na narzędzia i gwoździe Kennedy KEN5933280K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$38.82
Cena regularna:
$31.56
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Torba kieszeniowa na narzędzia i gwoździe Kennedy KEN5933280K
Kennedy KEN-593-3280K
Torba KIESZENIOWA na narzędzia i gwoździe
KEN-593-3280K
Opis produktu
Torba na narzędzia i gwoździe z 3 kieszeniami i 2 pętlami – skóra wyprawiana olejemDuża torba kieszeniowa na narzędzia i gwoździe z trzema kieszeniami i dwiema pętlami na narzędzia. Torba o konstrukcji całkowicie nitowanej, nitami mosiężnymi. Wytwarzana ze skóry wyprawianej olejem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140143593 |
| Kod eCl@ss | 40019107 |
| Wysokość | 300mm |
| Waga całkowita | 0.59 |
| Nr produktu | HDP032 |
| Kod UNSPSC | 24112403 |
| Waga | 695g |
| Szerokość | 230mm |
KEN5933280K
TORBA KIESZENIOWA NA NARZEDZIA I GWOZDZIE Kennedy
KEN-593-3280K
SM.CK016,109,8ZLNE
Narzędzia Cromwell