Torba narzędziowa 610mm płócienna pokryta PVC Kennedy KEN5930120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$43.84
Cena regularna:
$35.64
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Torba narzędziowa 610mm płócienna pokryta PVC Kennedy KEN5930120K
Kennedy KEN-593-0120K
Torba narzędziowa płócienna POKRYTA PVC 610mm
KEN-593-0120K
Opis produktu
Wzmocniona podstawa z 4 plastikowymi wspornikami i plastikowym zamkiem błyskawicznym. Pokryte włóknem uchwyty wykonane z lin.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140143227 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Długość całk./opak. | 24" calowe |
| Długość całk./opak. | 610mm |
| Waga całkowita | 0.50 |
| Kod UNSPSC | 24111507 |
| Waga elementu | 500g |
KEN5930120K
TORBA NARZEDZIOWA PLOCIENNA POKRYTA PVC 610mm Kennedy
KEN-593-0120K
SM.CK016,93,7ZLNE
Narzędzia Cromwell