Torba narzędziowa dla elektryków 320x340x125mm Kennedy KEN5930560K PRO20
dostępny
Cena regularna:
133,97 €
Cena regularna:
108,92 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Torba narzędziowa dla elektryków 320x340x125mm Kennedy KEN5930560K
Kennedy KEN-593-0560K
Torba narzędziowa dla elektryków 320x340x125mm
KEN-593-0560K
Opis produktu
Wytwarzane wysoko odpornego na rozdarcia materiału ze wzmocnionymi szwami na brzegach. Rzep z miękką rączką i podwójnym płetwowatym pasem wyposażony w metalowe sprzączki. Dostarczane z dwoma małymi pudełkami, które są trzymane w dwóch zewnętrznych kieszeniach. Dwa usuwalne panele na narzędzia (jeden na rzep) są trzymane w środku i maja unikalne miejsce na przechowywanie narzędzi.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 340mm |
| Kod EAN13 | 5036140143333 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Wysokość | 125mm |
| Długość całk./opak. | 320mm |
| Nr produktu | PSSCOM.BAG.4394 |
| Kod UNSPSC | 24111507 |
KEN5930560K
TORBA NARZEDZIOWA DLA ELEKTRYKOW 320x340x125mm Kennedy
KEN-593-0560K
SM.CK016,316,3ZLNE
Narzędzia Cromwell