Torba podręczna płócienna 30" Senator SEN5930600K SEN-593-0600K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Torba podręczna płócienna 30" Senator SEN5930600K SEN-593-0600K
Senator SEN-593-0600K
SEN5930600K
TORBA PODręczna PLOCIENNA 30" Senator
SEN-593-0600K
SM.CK016,31,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonanie z wysokowydajnego, odpornego na wodę płótna. Uchwyty obejmują całość torby dając wysoką odporność, wysokowydajny zamek błyskawiczny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140161436 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Długość całkowita | 30" cal |
| Długość całkowita | 760 mm |
| Supplier Part No. | SEN-593-0600K |
| UNSPSC Code | 24111507 |
| Waga elementu | 360 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | BCTB-30 |
| Size L x D x H | 740 x 180 x 190mm |
| Waga | 0.36 kg kilogramg |
| Additional Features | Comes with heavy duty zip Handles wrapped underneath holdall for added strength |
| Product Material | Canvas |