Torebki bąbelkowe BB7 380x435mm 100szt. Avon AVN8302040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BB7 BUBBLE BAGS 380x435mm (opak-100) Avon AVN8302040K
Avon AVN-830-2040K
AVN8302040K
BB7 BUBBLE BAGS 380x435mm (opak-100) Avon
AVN-830-2040K
SM.CK016,226,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Bardzo wszechstronny typ opakowania. Tysiące małych pęcherzyków powietrza efektywnie zabezpieczają zawartość pakunku przed udarami, uszkodzeniami. Można stosować jako wypełniacz. Posiadają samoprzylepne paski do zamykania. Podane wymiary dotyczą wnętrza torebek.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140324534 |
| eCl@ss Code | 24262304 |
| Długość | 435 mm |
| Model Number | BB7 |
| Supplier Part No. | 8302040K |
| UNSPSC Code | 24141601 |
| Szerokość | 380 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Numer produktu | BB7 |
| Typ | Bubble Bag |
| Size | BB7 |
| Internal Width | 380mm |
| Internal Length | 435mm |
| Pack Quantity | 100 |