Torebki mocne 9"x12" PE (opak-250) Avon AVN8371315K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
9"x12" heavy duty POLYTHENE BAGS (PK-250) Avon AVN8371315K
Avon AVN-837-1315K
AVN8371315K
9"x12" heavy duty POLYTHENE BAGS (PK-250) Avon
AVN-837-1315K
SM.CK016,88,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szeroka gama wymiarowa lekkich i grubszych torebek polietylenowych do żywności, które nadają się do wszelkiego typu pakowania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 250 |
| Producent | Avon |
| Duty | Heavy Duty |
| EAN13 Barcode | 5036140325449 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 12" cal |
| Supplier Part No. | 8371315K |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Szerokość | 9" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | m metre 12" cal |
| Typ | Polythene Bags |
| Szerokość | mm 9" cal |
| Micron | 100 µm micrometre |