Torebki polipropelynowe 460x620mm plecione 100szt. 1000szt. Avon AVN8370050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Torebki polipropelynowe 460x620mm plecione 100szt. Avon AVN8370050K
Avon AVN-837-0050K
AVN8370050K
CENTREFOLD LDPE SHRINKFILM 1.5/3mx150 MICx58M 25KG Avon
AVN-837-0050K
SM.CK016,684,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Polythene Shrink Wrap
Centre Fold Sheeting - Type AS
Suitable for irregular and awkward shaped products, such as trolleys, trucks, machinery and furniture. Supplied centre folded on the roll.
Roll Waga: 25kg.
All prices are per roll
Images are for illustration purposes only
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140325098 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 58 m |
| Sheet Width (Folded/Open) | 1.50/3.00 m |
| Supplier Part No. | 8370050K |
| Grubość | 150 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 58 m metre" cal |
| Typ | Shrink Wrap |
| Szerokość | 1500mm |
| Micron | 150 µm micrometre |