Torebki polipropelynowe plecione 310x460mm 100szt. 1000szt. Avon AVN8370030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Torebki polipropelynowe plecione 310x460mm 100szt. Avon AVN8370030K
Avon AVN-837-0030K
AVN8370030K
DSHRINK POLYTHENE TUBING1250/2250mmx50M 125 MIC. Avon
AVN-837-0030K
SM.CK016,926,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Lay Flat Tubing - Type VH
Gusset shrink tubing. Quick and easy to use. For wrapping pallets of varying heights. Available in a choice of two sizes.
All prices are per roll
Images are for illustration purposes only
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140325074 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 50 m |
| Supplier Part No. | 8370030K |
| Grubość | 125 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Waga | 27 g |
| Szerokość | 1.25/2.25 m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 50 m metre" cal |
| Numer produktu | GS1012 |
| Typ | Polythene Tubing |
| Szerokość | 2250mm |
| Micron | 125 µm micrometre |