Torebki polipropelynowe plecione 380x500mm 100szt. 1000szt. Avon AVN8370040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Torebki polipropelynowe plecione 380x500mm 100szt. Avon AVN8370040K
Avon AVN-837-0040K
AVN8370040K
DSHRINK POLYTHENE TUBING1200/2300mmx30M 200 MIC. Avon
AVN-837-0040K
KC-016,926,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Gusset shrink tubing. Quick and easy to use. For wrapping pallets of varying heights. Available in a choice of two sizes.
All prices are per roll
Images are for illustration purposes only
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140325081 |
| ecl@ss | 20270000 |
| Długość całkowita | 30 m |
| Oznaczenie | AVN-837-0040K |
| Grubość | 200 µm |
| UNSPSC | 24141514 |
| Waga | 26 g |
| Szerokość | 1.20/2.30 m |