Trzonek do pilników 5" drewniany Kennedy KEN5315500K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzonek do pilników 5" drewniany Kennedy KEN5315500K
Kennedy KEN-531-5500K
Trzonek do pilników DREWNIANY 5"
KEN-531-5500K
Opis produktu
Odpowiedni do tradycyjnych pilników ślusarskich. Ze stalowym okuciem.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113695 |
| Kod eCl@ss | 24290290 |
| Handle Length | 125mm |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 120 |
| Waga całkowita | 0.048 |
| Szerokość całk./opak. | 20 |
| Suitable File Length | 10 in |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27112011 |
| Waga | 50g |
KEN5315500K
TRZONEK DO PILNIKOW DREWNIANY 5" Kennedy
KEN-531-5500K
SM.CK016,3,8ZLNE
Narzędzia Cromwell