Trzonek do pilników drewniany bezpieczny roz. 0 3" Kennedy KEN5315730K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzonek do pilników drewniany bezpieczny roz. 0 3" Kennedy KEN5315730K
Kennedy KEN-531-5730K
KEN5315730K
TRZONEK DO PILNIKOW DREWNIANY, BEZPIECZNY ROZ. 0 3" Kennedy
KEN-531-5730K
SM.CK016,4,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Pęknięcie uchwytu może spowodować poważny wypadek. Bezpieczne uchwyty Kennedy w bardzo szybkim tempie stają sie standardowym wyposażeniem wszystkich warsztatów. Mocno zabezpieczone w środku każdego uchwytu, gdzie znajduje sie stalowa sprężyna. Ta kombinacja pochłania napór kiedy trzpień zostaje umocowany w uchwycie zapobiegając rozerwaniu lub pęknięciu. Raz poprawnie zamocowany trzpień pilnika jest przy normalnym użyciu niemal niemożliwy do usunięcia, chyba że trzon zostanie naumyślnie rozerwany.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113718 |
| Kod eCl@ss | 24290290 |
| Handle Length | 75mm |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 75 |
| Waga całkowita | 0.016 |
| Szerokość całk./opak. | 20 |
| Rozmiar | 0 |
| Suitable File Length | 4 in |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27112011 |
| Waga | 50 kg |