Trzonek do pilników plastikowy roz. 1 5" Kennedy KEN5315940K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzonek do pilników plastikowy roz. 1 5" Kennedy KEN5315940K
Kennedy KEN-531-5940K
Trzonek do pilników plastikowy ROZ. 1 5"
KEN-531-5940K
Opis produktu
Z konturowym chwytem i otworem do zawieszania narzędzia.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140016996 |
| Kod eCl@ss | 24290290 |
| Handle Length | 90mm |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 120 |
| Waga całkowita | 0.054 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Rozmiar | 1 |
| Suitable File Length | 8" - 10" in |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27112011 |
| Waga | 50g |
KEN5315940K
TRZONEK DO PILNIKOW PLASTIKOWY ROZ. 1 5" Kennedy
KEN-531-5940K
SM.CK016,4,7ZLNE
Narzędzia Cromwell