Trzpień 1MTx1JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429110K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 1MTx1JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429110K
Kennedy KEN-442-9110K
KEN4429110K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM 1MTx1JT Kennedy
KEN-442-9110K
SM.CK016,18,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetwą.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112811 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 4429110K |
| EAN13 Barcode | 5036140108417 |
| Długość całk. | 90 mm |
| Waga elementu | 70 g |
| Opis | No.1 MT x 1JT |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 90 mm |
| Mount | 1 JT |
| Product Number | |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 70 g gramkg kilogram |
| Typ chwytu | No.1 MT |