Trzpień 1MTx2JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 1MTx2JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429120K
Kennedy KEN-442-9120K
KEN4429120K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM 1MTx2JT Kennedy
KEN-442-9120K
SM.CK016,18,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetw....
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112811 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 4429120K |
| EAN13 Barcode | 5036140108424 |
| Długość całkowita | 95 mm |
| Waga elementu | 80 g |
| Opis | No.1 MT x 2JT |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 95mm |
| Mount | 2 JT |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 80 g gram kg |
| Typ chwytu | No.1 MT |