Trzpień 2MTx1JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 2MTx1JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429210K
Kennedy KEN-442-9210K
KEN4429210K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM 2MTx1JT Kennedy
KEN-442-9210K
SM.CK016,20ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetw....
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | No.2 MT x 1JT |
| EAN13 Barcode | 5036140108455 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Supplier Part No. | 4429210K |
| UNSPSC Code | 27112811 |
| Waga elementu | 150 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 100mm |
| Mount | 1 JT |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 150 g gram kg |
| Typ chwytu | No.2 MT |