Trzpień 2MTx2JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429220K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 2MTx2JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429220K
Kennedy KEN-442-9220K
KEN4429220K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM 2MTx2JT Kennedy
KEN-442-9220K
SM.CK016,20ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetw....
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | No.2 MT x 2JT |
| EAN13 Barcode | 5036140108462 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Długość całkowita | 105 mm |
| Supplier Part No. | 3120-0138 |
| UNSPSC Code | 27112811 |
| Waga elementu | 160 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 105mm |
| Mount | 2 JT |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 160 g gram kg |
| Typ chwytu | No.2 MT |