Trzpień 3MTx3JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429330K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 3MTx3JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429330K
Kennedy KEN-442-9330K
KEN4429330K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM 3MTx3JT Kennedy
KEN-442-9330K
SM.CK016,27,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetw....
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112811 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 4429330K |
| EAN13 Barcode | 5036140108530 |
| Długość całkowita | 135 mm |
| Waga elementu | 380 g |
| Opis | No.3 MT x 3JT |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 135mm |
| Mount | 3 JT |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 380 g gram kg |
| Typ chwytu | No.3 MT |