Trzpień 3MTx5JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429350K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$41.11
Cena regularna:
$33.42
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 3MTx5JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429350K
Kennedy KEN-442-9350K
KEN4429350K
3MTx5JT DRILL CHUCK ARBOR Kennedy KEN4429350K
Kennedy KEN-442-9350K
SM.CK016,27,6ZLNE
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetw....
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | No.3 MT x 5JT |
| EAN13 Barcode | 5036140294004 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Supplier Part No. | 4429350K |
| UNSPSC Code | 27112811 |
| Waga elementu | 680 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 150mm |
| Mount | 5 JT |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 680 g gram kg |
| Typ chwytu | No.3 MT |