Trzpień 3MTx6JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429360K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 3MTx6JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429360K
Kennedy KEN-442-9360K
KEN4429360K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM 3MTx6JT Kennedy
KEN-442-9360K
SM.CK016,30,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetw....
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112811 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 3120-0158 |
| EAN13 Barcode | 5036140108554 |
| Długość całkowita | 130 mm |
| Waga elementu | 340 g |
| Suitable For | JSN-7 & JSN-12 |
| Opis | No.3 MT x 6JT |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 130mm |
| Mount | 6 JT |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 340 g gram kg |
| Typ chwytu | No.3 MT |