Trzpień 4MTx33JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429490K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 4MTx33JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429490K
Kennedy KEN-442-9490K
KEN4429490K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM 4MTx33JT Kennedy
KEN-442-9490K
SM.CK016,43,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetw....
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | No.4 MT x 33JT |
| EAN13 Barcode | 5036140108608 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Długość całkowita | 155 mm |
| Supplier Part No. | 4429490K |
| UNSPSC Code | 27112811 |
| Waga elementu | 680 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 155mm |
| Mount | 33 JT |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 680 g gram kg |
| Typ chwytu | No.4 MT |