Trzpień 4MTx3JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429430K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 4MTx3JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429430K
Kennedy KEN-442-9430K
KEN4429430K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM 4MTx3JT Kennedy
KEN-442-9430K
SM.CK016,43,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetw....
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112811 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 4429430K |
| EAN13 Barcode | 5036140108585 |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Waga elementu | 730 g |
| Opis | No.4 MT x 3JT |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 160mm |
| Mount | 3 JT |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 730 g gram kg |
| Typ chwytu | No.4 MT |