Trzpień 4MTx4JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 4MTx4JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429440K
Kennedy KEN-442-9440K
KEN4429440K
KC-016,43,2ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Opis | No.4 MT x 4JT |
| EAN13 | 5036140294011 |
| ecl@ss | 36609229 |
| Długość całkowita | 170 mm |
| Oznaczenie | KEN-442-9440K |
| UNSPSC | 27112811 |
| Waga elementu | 860 g |