Trzpień 4MTx5JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429450K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$41.11
Cena regularna:
$33.42
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 4MTx5JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429450K
Kennedy KEN-442-9450K
KEN4429450K
4MTx5JT DRILL CHUCK ARBOR Kennedy KEN4429450K
Kennedy KEN-442-9450K
SM.CK016,43,2ZLNE
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetwą.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112811 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 4429450K |
| EAN13 Barcode | 5036140294028 |
| Długość całk. | 175 mm |
| Waga elementu | 1000 g |
| Opis | No.4 MT x 5JT |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 175 mm |
| Mount | 5 JT |
| Product Number | |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 1000 g gramkg kilogram |
| Typ chwytu | No.4 MT |