Trzpień 4mm Kennedy KEN3980330K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 4mm Kennedy KEN3980330K
Kennedy KEN-398-0330K
KEN3980330K
1/4" SPIGOT WITH 4mm STEM Kennedy KEN3980330K
Kennedy KEN-398-0330K
Opis produktu
TrzpieńTyp standardowy 1/4”.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140293458 |
| Kod eCl@ss | 21170308 |
| Spigot Size | 1/4" calowe |
| Stem Diameter | 4mm |
| Nr produktu | KEN-398-0330K |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 20g |
SM.CK016,7,3ZLNE