Trzpień R8x1JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429610K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień R8x1JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429610K
Kennedy KEN-442-9610K
KEN4429610K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM R8x1JT Kennedy
KEN-442-9610K
SM.CK016,63,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetwą.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | R8 x 1JT |
| EAN13 Barcode | 5036140108622 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Długość całkowita | 130 mm |
| Supplier Part No. | 4429610K |
| UNSPSC Code | 27112811 |
| Waga elementu | 420 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 130mm |
| Mount | 1 JT |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 420 g gram kg |
| Typ chwytu | R8 |