Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM27-120 Indexa IND1444916K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
119,27 €
Cena regularna:
96,97 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM27-120 Indexa IND1444916K
Indexa IND-144-4916K
IND1444916K
Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM27-120 Indexa IND1444916K
IND-144-4916K
SM.CK016,433,1ZLNE
Stosowane do szerokiej gamy frezów czołowych nasadzanych, z rowkiem wpustowym lub rowkiem zabierakowym.
BT = BT-MAS 403 (patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/A......
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące......
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 2.71 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1444916K |
| EAN13 Barcode | 5036140084001 |
| Spigot Diameter | FM27 |
| D | 48 mm |
| Lumens | 120 mm |
| Waga elementu | 2.7 kg |
| Typ chwytu | BT40 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 120mm |
| Numer produktu | BT40-FM27-120 |
| Spigot Size | FM27 |
| Średnica | 48mm |
| Typ chwytu | BT40 |