Trzpień frezarski uniwersalny BT50-FM22-100 Indexa IND1444938K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
773,80 zł
Cena regularna:
629,11 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień frezarski uniwersalny BT50-FM22-100 Indexa IND1444938K
Indexa IND-144-4938K
IND1444938K
Trzpień frezarski uniwersalny BT50-FM22-100 Indexa IND1444938K
IND-144-4938K
SM.CK016,639,4ZLNE
Stosowane do szerokiej gamy frezów czołowych nasadzanych, z rowkiem wpustowym lub rowkiem zabierakowym.
BT = BT-MAS 403 (patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/A......
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące......
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 4.58 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1444938K |
| EAN13 Barcode | 5036140084056 |
| Spigot Diameter | FM22 |
| D | 40 mm |
| Lumens | 100 mm |
| Waga elementu | 5.1 kg |
| Typ chwytu | BT50 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 100mm |
| Numer produktu | BT50-FM22-100 |
| Spigot Size | FM22 |
| Średnica | 40mm |
| Typ chwytu | BT50 |