Trzpień frezarski uniwersalny BT50-FM40-078 Indexa IND1444950K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$204.06
Cena regularna:
$165.90
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień frezarski uniwersalny BT50-FM40-078 Indexa IND1444950K
Indexa IND-144-4950K
IND1444950K
Trzpień frezarski uniwersalny BT50-FM40-078 Indexa IND1444950K
IND-144-4950K
SM.CK016,611,6ZLNE
Stosowane do szerokiej gamy frezów czołowych nasadzanych, z rowkiem wpustowym lub rowkiem zabierakowym.
BT = BT-MAS 403 (patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/A......
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące......
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 5.93 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1444950K |
| EAN13 Barcode | 5036140084087 |
| Spigot Diameter | FM40 |
| D | 70 mm |
| Lumens | 78 mm |
| Typ chwytu | BT50 |
| Waga elementu | 5.2 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 78mm |
| Numer produktu | BT50-FM40-078 |
| Spigot Size | FM40 |
| Średnica | 70mm |
| Typ chwytu | BT50 |