Trzpień frezarski uniwersalny DN40-FM22-060 Indexa IND1444610K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$127.85
Cena regularna:
$103.94
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień frezarski uniwersalny DN40-FM22-060 Indexa IND1444610K
Indexa IND-144-4610K
IND1444610K
Trzpień frezarski uniwersalny DN40-FM22-060 Indexa IND1444610K
IND-144-4610K
SM.CK016,372,5ZLNE
Stosowane do szerokiej gamy frezów czołowych nasadzanych, z rowkiem wpustowym lub rowkiem zabierakowym.
BT = BT-MAS 403 (patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/A......
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące......
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 1.43 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1444610K |
| EAN13 Barcode | 5036140083851 |
| Spigot Diameter | FM22 |
| D | 50 mm |
| Waga elementu | 1554 g |
| Lumens | 60 mm |
| Typ chwytu | DN40 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 60mm |
| Numer produktu | DN40-FM22-060 |
| Spigot Size | FM22 |
| Średnica | 50mm |
| Typ chwytu | DN40 |