Trzpień mocujący do otwornic 14-30mm K1 Kennedy KEN0501600K MTM
dostępny
Cena regularna:
49,20 zł
Cena regularna:
40,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień mocujący do otwornic 14-30mm K1 Kennedy KEN0501600K
Kennedy KEN-050-1600K
KEN0501600K
Trzpień mocujący do otwornic K1 14-30mm
KEN-050-1600K
SM.CK016,35,5ZLNE
Precyzyjnie wykonane, gwintowane trzpienie, gwarantuja dokładne mocowanie otwornic marki Kennedy z uzębieniem prostym i zmiennym. Trzpienie wykonane są ze stali stopowej, tak zaprojektowane, żeby zapewnić szybką wymianę otwornicy lub wiertła - pilota HSS. Dostępne w wykonaniu sześciokątnym,okrągłym lub pod wiertło SDS Plus.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Accessory Description | Hole Saw Arbor |
| Arbor Included | |
| Konstrukcja ostrzy | |
| Producent | Kennedy |
| Case Type | |
| Materiał tnący | |
| EAN13 Barcode | 5036140026162 |
| Hole Saw Diameter Included | |
| Maximum Saw Diameter | 30 mm |
| Minimum Saw Diameter | 14 mm |
| Model Number | K1 |
| Liczba elementów | |
| Głębokość całk. | 130 |
| Długość całkowita | 30 |
| Waga całkowita | 0.082 |
| Szerokość całk. | 30 |
| Pilot Included | Pilot Included |
| Kształt chwytu | Hexagonal |
| Supplier Part No. | 0501600K |
| Skok zębów | |
| UNSPSC Code | 27112826 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model Number | K1 |
| Długość całkowita | 102mm |
| Rozmiar gwintu | mm |
| Size | mm |
| For Saw Size | 14 - 30mm |
| Kształt chwytu | Hexagonal |
| Accessory Type | Hole Saw Arbor |
| Pilot Included | Pilot Included |