Trzpień mocujący do otwornic 14-30mm K4 Kennedy KEN0501750K KEN-050-1750K MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień mocujący do otwornic 14-30mm K4 Kennedy KEN0501750K KEN-050-1750K
Kennedy KEN-050-1750K
KEN0501750K
SM.CK016,28,4ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Accessory Description | Hole Saw Arbor |
| Arbor Included | |
| Konstrukcja ostrzy | |
| Marka | Kennedy |
| Case Type | |
| Materiał tnący | |
| EAN13 Barcode | 5036140026186 |
| Hole Saw Diameter Included | |
| Maximum Saw Diameter | 30 mm |
| Minimum Saw Diameter | 14 mm |
| Model Number | K4 |
| Liczba elementów | |
| Głębokość całk. | 130 |
| Długość całk. | 30 |
| Waga całkowita | 0.073 |
| Szerokość całk. | 30 |
| Pilot Included | Pilot Included |
| Shank Shape | Round |
| Skok zębów | |
| UNSPSC Code | 27112826 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Model Number | K4 |
| Overall Length | 115 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Thread Size | mm millimetre in. inch |
| Size | mm millimetre in. inch |
| For Saw Size | 14 - 30 mm millimetre |
| Shank Shape | Round |
| Accessory Type | Hole Saw Arbor |
| Pilot Included | Pilot Included |