Trzpień pomiarowy długi do czujnika zegarowego 3D Kennedy KEN3022170K
dostępny
Cena regularna:
401,80 zł
Cena regularna:
326,67 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy LONG SPARE STYLUS TO SUIT KEN3022010K KEN3022170K
Kennedy KEN-302-2170K
KEN3022170K Kennedy LONG SPARE STYLUS TO SUIT KEN3022010K
Stylii
Conical precision plug-in mechanism. Insulated, no electrical conductivity. Designed-in nominal fracture point.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Anvil Diameter | 6.0 |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140343016 |
| eCl@ss Code | 27209005 |
| Długość całkowita | 72 mm |
| Supplier Part No. | 3022170K |
| Typ | Long |
| UNSPSC Code | 41111920 |
| Waga | 10 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Anvil Diameter | 6.0 |
| Indicator Diameter | mm |
| Długość | 72mm |
| Typ produktu | Spare Part |
| Średnica chwytu | mm |
| Waga | 10g |
| Resolution | mm |
| Includes | Spare Part Only |