Tuleja przedłużająca ze stożkiem Morse'a 1MTI/Sx1MT O/S Kennedy KEN4824110K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja przedłużająca ze stożkiem Morse'a 1MTI/Sx1MT O/S Kennedy KEN4824110K
Kennedy KEN-482-4110K
KEN4824110K
KC-016,60ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140072947 |
| ecl@ss | 21021106 |
| Długość | 145 mm |
| Morse Taper Inside x Outside | 1 x 1 MT |
| Oznaczenie | KEN-482-4110K |
| UNSPSC | 23290000 |
| Waga elementu | 275 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Inside Morse Taper | 1MT |
| Długość całkowita | 145mm |
| Numer produktu | |
| To Release Morse Taper | |
| Waga | 275g |
| Liczba elementów | PCE piece |
| Standard, norma | ISO 238 BS 1660:2 |
| Outside Size | 1MT |