Tuleja przedłużająca ze stożkiem Morse'a 2MTI/Sx3MT O/S Kennedy KEN4824230K PRO20
dostępny
Cena regularna:
180,10 zł
Cena regularna:
146,42 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja przedłużająca ze stożkiem Morse'a 2MTI/Sx3MT O/S Kennedy KEN4824230K
Kennedy KEN-482-4230K
KEN4824230K
TULEJA PRZEDLUZAJACA ZE STOZKIEM MORSE'A 2MTI/Sx3MT O/S Kennedy
KEN-482-4230K
SM.CK016,111,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Gama traducujnych narzędzi mocujących. Tyleje wykonane z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej. Wszystkie tuleje i trzpienie są hartowane, szlifowany stożek wewnętrzny i zewnętrzny. ISO 238 BS 1660 : 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140072985 |
| eCl@ss Code | 21021106 |
| Długość | 194 mm |
| Morse Taper Inside x Outside | 2 x 3 MT |
| Supplier Part No. | 3117-1506 |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 710 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Inside Morse Taper | 2MT |
| Długość całkowita | 194mm |
| To Release Morse Taper | |
| Waga | 710g |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Standard, norma | ISO 238 BS 1660:2 |
| Outside Size | 3MT |