Tuleja przedłużająca ze stożkiem Morse'a 4MTI/Sx5MT O/S Kennedy KEN4824450K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$82.27
Cena regularna:
$66.89
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja przedłużająca ze stożkiem Morse'a 4MTI/Sx5MT O/S Kennedy KEN4824450K
Kennedy KEN-482-4450K
KEN4824450K
TULEJA PRZEDLUZAJACA ZE STOZKIEM MORSE'A 4MTI/Sx5MT O/S Kennedy
KEN-482-4450K
SM.CK016,253,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Gama traducujnych narzędzi mocujących. Tyleje wykonane z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej. Wszystkie tuleje i trzpienie są hartowane, szlifowany stożek wewnętrzny i zewnętrzny. ISO 238 BS 1660 : 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140073036 |
| eCl@ss Code | 21021106 |
| Długość | 300 mm |
| Morse Taper Inside x Outside | 4 x 5 MT |
| Supplier Part No. | 4824450K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 3000 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Inside Morse Taper | 4MT |
| Długość całkowita | 300mm |
| To Release Morse Taper | |
| Waga | 3000g |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Standard, norma | ISO 238 BS 1660:2 |
| Outside Size | 5MT |