Tuleja redukcyjna DN40-MT3-070 Morse'a Indexa IND1445630K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$113.98
Cena regularna:
$92.67
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja redukcyjna DN40-MT3-070 Morse'a Indexa IND1445630K
Indexa IND-144-5630K
IND1445630K
Tuleja redukcyjna DN40-MT3-070 MORSE Indexa IND1445630K
IND-144-5630K
SM.CK016,341,6ZLNE
Wewnętrzne otwory stożkowe. Do użycia z wiertłami, rozwiertakami itp. na centrach obróbczych. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
BT = BT-MAS 403ą..(patrz główny obrazek)
DN = DIN 69871/Aą..
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23290000 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1445630K |
| EAN13 Barcode | 5036140084247 |
| Morse Taper | 3 |
| D | 40 mm |
| Waga elementu | 1098 g |
| Lumens | 70 mm |
| Typ chwytu | DN40 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Outside Taper | |
| Długość | 70 mm |
| Morse Taper | 3MT |
| Mount | |
| Numer produktu | DN40-MTA3-070 |
| Waga | g / kg |
| Średnica | 40 mm |
| Typ chwytu | DN40 |
| Bore Size |