Tuleja redukcyjna DN50-MT4-095 Morse'a Indexa IND1445680K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$167.72
Cena regularna:
$136.36
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja redukcyjna DN50-MT4-095 Morse'a Indexa IND1445680K
Indexa IND-144-5680K
IND1445680K
Tuleja redukcyjna DN50-MT4-095 MORSE Indexa IND1445680K
IND-144-5680K
SM.CK016,502,6ZLNE
Wewnętrzne otwory stożkowe. Do użycia z wiertłami, rozwiertakami itp. na centrach obróbczych. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
BT = BT-MAS 403.....(patrz główny obrazek)
DN = DIN 69871/A.....
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 48 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084278 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 95 mm |
| Morse Taper | 4 |
| Typ chwytu | DN50 |
| Supplier Part No. | 1445680K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 3193 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Outside Taper | |
| Długość | 95mm |
| Morse Taper | 4MT |
| Mount | |
| Numer produktu | 1681-50-MT4-95 |
| Waga | g gram kg |
| Średnica | 48mm |
| Typ chwytu | DN50 |
| Bore Size |