Tuleja redukcyjna QC40-MT3-065 ze stożkiem Morse'a 3 Indexa IND1445830K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
463,70 zł
Cena regularna:
376,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja redukcyjna QC40-MT3-065 ze stożkiem Morse'a 3 Indexa IND1445830K
Indexa IND-144-5830K
IND1445830K
Tuleja redukcyjna QC40-MT3-065 MORSE Indexa IND1445830K
IND-144-5830K
SM.CK016,365,3ZLNE
Wewnętrzne otwory stożkowe. Do użycia z wiertłami, rozwiertakami itp. na centrach obróbczych. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
BT = BT-MAS 403ą..(patrz główny obrazek)
DN = DIN 69871/Aą..
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23290000 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1445830K |
| EAN13 Barcode | 5036140084315 |
| Morse Taper | 3 |
| D | 40 mm |
| Lumens | 65 mm |
| Waga elementu | 1008 g |
| Typ chwytu | QC40 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Outside Taper | |
| Długość | 65 mm |
| Morse Taper | 3MT |
| Mount | |
| Numer produktu | QC40-MT3-065 |
| Waga | g / kg |
| Średnica | 40 mm |
| Typ chwytu | QC40 |
| Bore Size |