Tuleja redukcyjna R8-MT1-010 Morse'a Indexa IND1445592K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
624,90 zł
Cena regularna:
508,05 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja redukcyjna R8-MT1-010 Morse'a Indexa IND1445592K
Indexa IND-144-5592K
IND1445592K
Tuleja redukcyjna R8-MT1-010 MORSE Indexa IND1445592K
IND-144-5592K
SM.CK016,348,4ZLNE
R8 Tuleje redukcyjne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | MT1 |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140084209 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Waga całkowita | 0.36 |
| Typ chwytu | R8 |
| Supplier Part No. | 1445592K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 400 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | mm |
| Numer produktu | R8-MT1-010 |
| Spigot Size | |
| Waga | 400 g gram kg |
| Typ chwytu | R8 |
| Bore Size | MT1mm |