Tuleja redukcyjna R8-MT2-010 Morse'a Indexa IND1445594K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$191.98
Cena regularna:
$156.08
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja redukcyjna R8-MT2-010 Morse'a Indexa IND1445594K
Indexa IND-144-5594K
IND1445594K
Tuleja redukcyjna R8-MT2-010 MORSE Indexa IND1445594K
IND-144-5594K
SM.CK016,390,1ZLNE
R8 Tuleje redukcyjne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | MT2 |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140084216 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Waga całkowita | 0.29 |
| Typ chwytu | R8 |
| Supplier Part No. | 1445594K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 332 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | mm |
| Numer produktu | R8-MT2-010 |
| Spigot Size | |
| Waga | 332 g gram kg |
| Typ chwytu | R8 |
| Bore Size | MT2mm |