Tuleja redukcyjna do narzędzi z chwytem Morse'a 1MT I/Sx 4MT O/S Kennedy KEN4822140K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja redukcyjna do narzędzi z chwytem Morse'a 1MT I/Sx 4MT O/S Kennedy KEN4822140K
Kennedy KEN-482-2140K
KEN4822140K
TULEJA redukcyjna DO NARZ. Z CHWYTEM MORSE'A 1MT I/Sx 4MT O/S Kennedy
KEN-482-2140K
SM.CK016,63,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Gama traducujnych narzędzi mocujących. Tyleje wykonane z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej. Wszystkie tuleje i trzpienie są hartowane, szlifowany stożek wewnętrzny i zewnętrzny. ISO 238 BS 1660 : 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140073838 |
| eCl@ss Code | 21021106 |
| Długość | 120 mm |
| Morse Taper Inside x Outside | 1 x 4 MT |
| Supplier Part No. | 4822140K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga | 560 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Inside Morse Taper | 1MT |
| Długość całkowita | 120mm |
| To Release Morse Taper | |
| Waga | 560g |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Standard, norma | ISO 238 BS 1660 : 2 |
| Outside Size | 4MT |