Tuleja redukcyjna do narzędzi z chwytem Morse'a 3MT I/Sx 4MT O/S Kennedy KEN4822340K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja redukcyjna do narzędzi z chwytem Morse'a 3MT I/Sx 4MT O/S Kennedy KEN4822340K
Kennedy KEN-482-2340K
KEN4822340K
SM.CK016,65,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140073883 |
| eCl@ss Code | 21021106 |
| Długość | 140 mm |
| Morse Taper InsidexOutside | 3x4 MT |
| Sup. Part No. | KEN-482-2340K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga | 430 g |