Tuleja redukcyjna do narzędzi z chwytem Morse'a 4MT I/Sx 6MT O/S Kennedy KEN4822460K
dostępny
Cena regularna:
57,73 €
Cena regularna:
46,94 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja redukcyjna do narzędzi z chwytem Morse'a 4MT I/Sx 6MT O/S Kennedy KEN4822460K
Kennedy KEN-482-2460K
KEN4822460K
TULEJA redukcyjna DO NARZ. Z CHWYTEM MORSE'A 4MT I/Sx 6MT O/S Kennedy
KEN-482-2460K
SM.CK016,173,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Gama traducujnych narzędzi mocujących. Tyleje wykonane z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej. Wszystkie tuleje i trzpienie są hartowane, szlifowany stożek wewnętrzny i zewnętrzny. ISO 238 BS 1660 : 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140072923 |
| eCl@ss Code | 21021106 |
| Długość | 215 mm |
| Morse Taper Inside x Outside | 4 x 6 MT |
| Supplier Part No. | 3117-1315 |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga | 3600 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Inside Morse Taper | 4MT |
| Długość całkowita | 215mm |
| To Release Morse Taper | |
| Waga | 3600g |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Standard, norma | ISO 238 BS 1660 : 2 |
| Outside Size | 6MT |