Tulejka 4115 Indexa IND1073150K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka 4115 Indexa IND1073150K
Indexa IND-107-3150K
IND1073150K
4115 SHIM PIN Indexa IND1073150K
IND-107-3150K
SM.CK016,4,4ZLNE
Części zamienne Skontaktuj się z lokalnym oddziałem aby uzyskać ceny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | PCBNR 16; PCLNR/L 16; PSBNR 15; PTFNR 27; S50W PCLNR 16 |
| Kompatybilny typ uchwytu | Turning Toolholder; Boring Bar |
| EAN13 Barcode | 5036140283985 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Typ produktu | Shim Pin |
| Shim Shape | 80° Rhombic |
| Supplier Part No. | 1073150K |
| Rozmiar gwintu | |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | |
| Numer produktu | 4115 |
| Rozmiar gwintu | |
| Typ | Shim Pin |
| Kompatybilny typ uchwytu | Boring Bar Uchwyt oprawka do toczenia |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | PCBNR 16 PCLNR/L 16 PSBNR 15 PTFNR 27 S50W PCLNR 16 |
| Compatible Manufacturer Part Number | |
| Shim Shape | 80° Rhombic |
| ISO Designation | |
| Kąt spirali |