Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 0044 Indexa IDX1449120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
147,80 zł
Cena regularna:
120,16 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 0044 Indexa IDX1449120K
Indexa IDX-144-9120K
IDX1449120K
SOLID TAP adaptor ISO529SZ1 19/11 0044 INDEXA IDX1449120K
IDX-144-9120K
KC-016,122,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140284548 |
| ecl@ss | 21021101 |
| For ISO 529 Taps BSW/BSF | 5/32 |
| For ISO 529 Taps Metric | M4 |
| Numer produktu | SC19/11 - 0044 |
| Oznaczenie | IDX-144-9120K |
| Tap Shank Size | 4mm |
| Tap Square Size | 3.15 mm |
| UNSPSC | 27112808 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 3.15mm |
| Shank | 4mm |
| Tap Size | 5/32" BSF 5/32" BSW |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Type | Rigid |
| Rozmiar | SC19/ 11 |
| Manufacturers Code | 0044 |
| For DIN Taps | ISO 529 BSF ISO 529 BSW |