Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 0046 Indexa IDX1449122K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
34,76 €
Cena regularna:
28,26 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 0046 Indexa IDX1449122K
Indexa IDX-144-9122K
IDX1449122K
SOLID TAP adaptor ISO529SZ1 19/11 0046 INDEXA IDX1449122K
IDX-144-9122K
KC-016,122,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140284555 |
| ecl@ss | 21021101 |
| FOR ISO 529 TAPS BA | 3BA |
| For ISO 529 Taps Metric | M4.5 |
| For ISO 529 Taps UNC/UNF | 8 |
| Numer produktu | SC19/11 - 0046 |
| Oznaczenie | IDX-144-9122K |
| Tap Shank Size | 4.50 mm |
| Tap Square Size | 3.55 mm |
| UNSPSC | 27112808 |