Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 0121 Indexa IDX1449126K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
147,80 zł
Cena regularna:
120,16 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 0121 Indexa IDX1449126K
Indexa IDX-144-9126K
IDX1449126K
SOLID TAP adaptor ISO529SZ1 19/11 0121 INDEXA IDX1449126K
IDX-144-9126K
KC-016,122,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140284579 |
| ecl@ss | 21021101 |
| For ISO 529 Taps BSW/BSF | 1/2 |
| For ISO 529 Taps Metric | M9/M12 |
| For ISO 529 Taps UNC/UNF | 1/2 |
| Numer produktu | SC19/11 - 0121 |
| Oznaczenie | IDX-144-9126K |
| Tap Shank Size | 9mm |
| Tap Square Size | 7.10 mm |
| UNSPSC | 27112808 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 7.10mm |
| Shank | 9mm |
| Tap Size | 1/2" BSF 1/2" BSW 1/2" UNC 1/2" UNF |
| Rozmiar gwintu | M9/M12 |
| Type | Rigid |
| Rozmiar | SC19/ 11 |
| Manufacturers Code | 0121 |
| For DIN Taps | ISO 529 BA ISO 529 BSF ISO 529 BSW ISO 529 UNC ISO 529 UNF |